Šeimos atostogos!

Šeimos atostogos!

Birštonas Druskininkai
Nors vienos moksleivių atostogos vos spėjo praūžti, jau metas galvoti ir apie artėjančias. „Eglės sanatorijoje“ vasario 8–24 dienas skelbiame Šeimos atostogų laiku!

Šeimos atostogoms vaikams ruošiame specialias pramogas ir užsiėmimus kiekvieną dieną, vaikų meniu, taip pat mažiesiems sanatorijos svečiams dovanosime neribotus apsilankymus baseinų ir pirčių kompleksuose kasdien!
Kad dovanų nebūtų maža, Šeimos atostogų metu vaikučiams papildomai dovanosime vieną haloterapijos procedūrą bei vieną, tvirtam imunitetui palaikyti, itin naudinga – deguonies-vaistažolių arbatų kokteilį!

Tėveliai be jokio vargo galės mėgautis sanatorijoje teikiamomis procedūromis, o savo atžalas galės palikti pramogauti vaikų kambaryje, kur mažųjų laukia smagūs stalo ir kompiuteriniai žaidimai, o vaikučius nuolat prižiūri vaikų kambario auklėtoja.

 

Atostogos vaikams – poilsis visai šeimai!

 

Gydomosios programos Birštone.

Gydomosios programos Druskininkuose.

 

Vaikų atostogų metu rezervacijos paprastai atliekamos iš anksto, tad raginame paskubėti!

*Akcija galioja vaikams iki 16 m., gyvenantiems kartu su suaugusiais, atvykstančiais su sanatorinio gydymo programomis. Vaikai į baseinų ir pirčių kompleksus įleidžiami tik su suaugusiu asmeniu. Suaugęs asmuo gali lydėti iki dviejų vaikų.

Kitos naujienos

Atvyk 7 nakvynėm ar daugiau – mėgaukis baseinais ir pirtimis KASDIEN!
Apgaubkite save šiluma ir rūpesčiu, pasinerkite į „Eglės sanatorijos“ poilsį ir atgaukite sveikatą!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
Berlyne pristatytos Lietuvos sanatorinio ir SPA turizmo galimybės
Lietuvos Respublikos ambasadoje Berlyne Vokietijos turizmo rinkai buvo suorganizuotas kontaktų renginys.
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau
„Muzikinės kaukės“ finalininkams dovanojame sveikatą!
Net septynis sezonus iš eilės televizijos žiūrovus ir projekto gerbėjus džiuginęs muzikinis įsikūnijimų šou „Muzikinė kaukė“ priartėjo prie finišo tiesiosios. Vasario 2-ąją pagaliau paaiškėjo projekto laimėtoja!
Birštonas Druskininkai
Skaityti daugiau